arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

5 důvodů, proč byste měli zvážit koupi montované garáže s hotovou omítkou

5 důvodů, proč byste měli zvážit koupi montované garáže s hotovou omítkou

Koupě montované garáže může být nemalou investicí. Ať už se jedná o montovanou garáž pro jedno nebo čtyři auta, pořízení nové budovy pro váš dům bude vyžadovat čas, plánování a samozřejmě nějaké peníze. Jak již bylo řečeno, vlastnictví montované garáže poskytuje také mnoho výhod, o kterých budeme diskutovat v tomto článku.

Ale nejprve…co je to montovaná garáž? Jedná se o již hotovou garáž, která často dorazí v kusech, které jsou smontovány přímo na vašem pozemku.

Začněme tedy prvním důvodem a pravděpodobně tím největším důvodem, proč si lidé pořizují garáž… úložiště vozidel.

Prefabrikované garáže mohou chránit vaše vozidla

Ochrana vozidla je hlavním důvodem, proč si mnoho lidí pořizuje montovanou garáž. Ať už jste si právě koupili nové auto a chcete ho ochránit, nebo vlastníte klasickou sbírku aut a rádi byste se o ně starali. Garáž je perfektním řešením pro někoho, kdo chce chránit své vozidlo. Podívejme se na některé konkrétní příklady, proč by bylo dobré pořídit si montovanou garáž pro vaše vozidlo.

Předpřipravené garáže chrání vaše auto před přírodou

Matka příroda umí být občas zlomyslná, a když ta chvíle přijde, chcete se ujistit, že je vaše vozidlo chráněno. Prefabrikovaná garáž je pro to dokonalým řešením. Tato garáž poskytuje chráněný prostor pro vaše auto při jakékoli bouřce a ochrání ho před úlomky z bouře, které mohou potenciálně poškodit vaše vozidlo.

Uskladněním vozidla v zabezpečené garáži můžete také ušetřit nějaké peníze na pojištění. Čím menší riziko pojišťovny podstupují, tím méně platíte. Ověřte si u své pojišťovny, zda vám zabezepečená garáž může ušetřit nějaké další peníze na pojištění auta nebo majetku.

Montované garáže pomáhají předcházet krádežím

Vlastnictví garáže vás nejen ochrání před matkou přírodou, ale také vás může ochránit před případnou krádeží vozidla. Pokud je vozidlo ponecháno otevřené, je náchylné ke krádeži nebo poškození; i když je to nepravděpodobné, stále se to může stát. S přidáním modulární garáže můžete svému vozidlu zajistit ochranu a klid před případnou krádeží.

Prefabrikovaná garáž může poskytnout úložný prostor

Jakkoli to zní jednoduše, ano, někteří lidé mohou potřebovat garáž pro skladování. Mnoho lidí si pořizuje garáž a nevyužívá ji ani pro vozidlo. Používají ho pouze jako úložný prostor. Vím, co si myslíte; proč nepoužít skladovací kůlny místo montovaných garáží? Někteří lidé se rozhodnou mít garáž místo kůlny kvůli garážovým vratům. Garážová vrata umožňují snadný prostup, pokud máte více nadrozměrných předmětů, včetně sekaček na trávu nebo zahradního traktoru.

Garáže tvoří nejen skvělý prostor pro vozidla, ale také společný úložný prostor!

Montovaná garáž poskytuje prostor pro koníčky

Montovaná garáž není známá jako prostor pro koníčky; k takovým účelům ji však lze použít. Mnoho lidí používá své garáže pro osobní použití, jako jsou “chlapské jeskyně” nebo domácí posilovny. Podívejme se na některé další příklady toho, k čemu můžete tento typ garáže použít… počínaje domácí posilovnou.

Montované garáže pro domácí tělocvičny

Domácí garážová posilovna je trendy; mnoho lidí s garáží přeměňuje svůj prostor ve fitness centrum přímo doma. To je skvělý nápad pro ty, kteří milují cvičení a zároveň jsou rádi blízko domova. Pokud máte rádi fitness, montovaná garáž s hotovou omítkou by byla perfektním místem pro zahájení vaší nové domácí posilovny.

Montovaná garáž jako hobby studio

Garážová studia jsou dalším běžným způsobem, jakým lidé využívají své garáže. Mnoho lidí přemění svou garáž na soukromé studio, ať už malířské, šicí nebo hudební. Pokud hledáte prostor pro vytvoření vašeho domácího studia, montovaná garáž je pro to skvělým místem.

Pokud si myslíte, že garáž by byla ideální pro váš koníček, zvažte, zda se po ní poohlédnout!

Začněte podnikat v montované garáži

Slyšeli jste někdy příběhy určitých podniků, které se staly velmi úspěšnými? Některé z těchto podniků začaly v jejich garáži. Ano, je to pravda; některé z největších společností současnosti začaly v malých prefabrikovaných garážích. Podívejme se na některé z těchto společností.

Apple začal v prefabrikované garáži

Apple začal v modulární garáži

Apple byl založen v roce 1976 Steve Jobsem, Stevem Wozniakem a Ronaldem Waynem v garáži Jobsových adoptivních rodičů. Jedna z jejich prvních velkých objednávek byla od místního prodejce, který koupil 50 počítačů za 500 dolarů za kus. Přestože Wayne v raných fázích podnikání opustil, Jobs a Wozniak dosáhli svých cílů.

Nyní je Apple jednou z největších technologických společností na světě a každým dnem neustále roste.

Amazon začal v prefabrikované garáži

Jeff Bezos založil Amazon v roce 1995 v tom, o čem věděl, že je to nevyužitý potenciál online maloobchodu, ve kterém začal prodávat knihy. Založil obchod ve své prefabrikované garáži v Bellevue ve státě Washington a začal vytvářet software pro společnost. Protože se nemohl setkávat s klienty ve své garáži, setkal se a podepsal některé z prvních smluv v místním Barnes & Noble.

Nyní je Bezos jedním z nejbohatších lidí na světě a Amazon je největší online maloobchodní platforma na světě.

Montovaná garáž může zvýšit hodnotu nemovitosti

Je známo, že přidání dalších staveb k vašemu domu zvyšuje hodnotu vašeho majetku. Přidání modulární garáže zlepšuje domov, protože přidává větší hodnotu nemovitosti a přináší výhody potenciálním budoucím kupcům tím, že poskytuje více prostoru pro skladování a další využití.

I když možná neuvažujete o prodeji svého domu, buďte si jisti, že s přidáním garáže se hodnota vašeho domu zvýší.

Vlastnictví montované garáže má spoustu výhod. Koupě velké budovy však může být významnou investicí a závazkem, takže se ujistěte, že garáž je přesně to, co chcete. Pokud byste chtěli menší prostor pro skladování, můžete zvážit i kůlnu.

Váš stavitel montovaných garáží v ČR a SK

Pokud se chcete rozhodnout pro montovanou garáž oika® je zde, aby vám pomohla. Prohlédněte si naše garáže níže a zjistěte, která z nich nejlépe vyhovuje vaší situaci. Získat novou garáž nebylo nikdy jednodušší.

medallion

Potřebujete poradit?

Stále nevíte jakou garáž si vybrat? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku