arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Montovaná dvojgaráž u domu

Zateplené montované garáže

Dodáme vám montované garáže s omítkou, které jsou k nerozeznání od zděných garáží. montáž zvládneme za pár hodin.

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a předání v jeden den

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníku nás doporučuje dále

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimální údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variant a různých kombinací

Montované garáže oika® patří mezi to nejoblíbenější z naší nabídky a to nejen díky léty prověřenou kvalitou používaných materiálů. Naše moderní garáže zaujmou nejen vysoce kvalitním zpracováním s moderním vzhledem, ale také velmi příznivou cenou.

Další výhodou montovaných garáží je jejich variabilita barevných kombinací fasády, atiky a střešní krytiny. Nabízíme také široké množství rozměrových řad i s výběrem strany spádu střechy a to nejen na přední či zadní stěnu garáže, ale také do stran, což umožní estetické doladění garáže k domu.

Díky své modularitě je možné garáž s pergolou navrhnout z naši standardní nabídky a není potřeba připlácet za atypická řešení.

Montované garáže s omítkou pro vás rádi provedeme také v zateplené verzi. Garáž vám přivezeme již zateplenou a dodáme vám ji včetně omítky. Zateplenou garáž je možné díky kvalitním izolačním materiálům i pohledově příjemným venkovním a vnitřním stěnám využít nejen jako garáž, ale také jako sklad, kancelář, provozovnu, výrobnu apod. Na vlastním pozemku tak můžete nečekaně využít nově vzniklý prostor a ušetřit tak např. na nájemném v cizích prostorech.

oika® a její tipy před stavbou garáže

V pořadu POLOPATĚ dostala oika® příležitost dát pár užitečných rad a tipů jak přemýšlet nad stavbou garáže. Znáte to, a nebo právě neznáte, do garáže by se mělo zaparkovat auto, ale stává se, že na něj nezbude místo. Právě plánování je základ úspěchu. Možná pouze garáž nebude jen to jediné co nakonec postavíte.

Naše nabídka

Zateplené montované garáže můžete mít

Řešení pro každého

Konstrukce

Postaveno za jeden den a vydrží generace

Zateplená garáž s pultovou střechou

 1. Okapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová střešní krytina
 4. THP izolační panel
 5. Nosníky
 6. Horní čelo 
 7. Samonosná THP stěna
 8. Omítka
 9. Bočnice

Zateplená garáž se sedlovou střechou

 1. Okapový systém PVC
 2. Atika
 3. Střešní krytina „plechové tašky“
 4. Podkladová střešní krytina
 5. Sedlový nosník
 6. Horní čelo
 7. Samonosná THP stěna
 8. Omítka
 9. Bočnice
 10. THP izolační panel

Materiály a technologie

Kvalitní materiály a postupy prověřené 30 lety zkušeností

Vrstvy střešní krytiny pro montované garáže

Střešní krytina pultových střech

Jádrem střešní krytiny je žárově pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchní vrstvu tvoří barevný nástřik pro dodatečnou ochranu a potřebné doladění barev. Spodní část je možné opatřit antikondenzační fólií DRIPSTOP. Standardní nosnost střechy je 125 kg/m2. V případě potřeby zvýšení nosnosti je možné, za příplatek v důsledku konstrukčních změn, navýšení až na 300 kg/m2.

Více informací
Plechová taška ral 8017

Střešní krytina sedlové střechy

Plechové tašky jsou ideálním řešením pro střechy, kde je estetika klíčová. Tyto tašky jsou vyrobeny z žárově zinkovaného plechu, od společnosti ArcelorMitta, který je vysoce ceněn na tuzemském i zahraničním trhu. Moderní technologie žárového zinkování a lakování technologií coil coating zajišťuje vysokou kvalitu produktu. Nabízíme širokou paletu barev, aby každý zákazník mohl přizpůsobit svou střechu svému vkusu a preferencím.

Více informací
Vrstvy atiky pro montované garáže

Atika – vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek garáže s moderní povrchovou vrstvou PVC. Kromě dekorační, má i důležité technické funkce: zakrývá prostor mezi stěnou a krytinou, je součástí větracího systému garáže, zabraňuje pronikání vody, listí a živočichů do garáže. Základní barvy atiky jsou: bílá, hnědá, antracitová a cihlová.

logo_2

Omítka – švýcarská značka KABE

Kvalitní fasádní omítka se špičkovou švýcarskou technologií KABE chrání naše garáže a vytváří dokonalou imitaci zděných staveb. V nabídce máme více než 250 odstínů. Díky moderní technologii výroby dosahuje omítka nízké nasákavosti a vysoké prodyšnosti. Je UV stabilní se zárukou 5 let. Odolná proti prorůstání řasou a plísní a je ideální pro stavby bez přesahu střechy.

Střešní nosník pro montovanou garáž

Nosníky

Střešní nosníky tvoří žárově pozinkované ocelové profily o tloušťce 2 mm. Základem je kvalitně zpracovaná ocel, která je pro menší stavby profilovaná do tvaru C. Pro větší stavby, nebo tam kde je potřeba větší únosnosti, jsou k sobě spojeny dva nosníky C profilu zrcadlově.

Řez a vrstvy nosné stěny montované garáže

Stěny

Stěny montované garáže tvoří podstatu konstrukce. Jsou to panely z ocelového plechu, které jsou opatřeny žárovým zinkováním. Díky této úpravy, která je léty prověřena i v automobilovém a leteckém průmyslu, je možné zaručit dlouhodobou životnost. Z vnější strany jsou opatřeny omítkou a z vnitřní bílou jemnozrnnou barvou švýcarského výrobce KABE. Tloušťka stěny je 50 mm.

Řez izolované stěny THP montované zateplené garáže OIKA

Zateplení

Základem zateplení jsou stěny THP, které mají izolační PUR jádro a celkovou optimální tloušťku 50 mm. Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem o tloušťce 70 mm. Stěny zateplené garáže jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší.

Zateplená garáž na 2 auta s omítkou s pultovou střechou

Vrata

V nabídce máme různé typy garážových vrat dle způsobu otevírání. Nabízíme výklopná vrata, sekční nebo dvoukřídlá vrata. Záleží tedy na vašich preferencích využití vnějšího a vnitřního prostoru. Sekční i výklopná vrata doporučujeme opatřit elektrickým pohonem, díky kterému můžete otevírat vrata bez nutnosti vystupovat z auta. Hörmann patří mezi špičku na našem trhu a proto je součástí naší stále nabídky.

Více informací
dvere pro montované garáže s omítkou můžou být zateplené i nezateplené

Dveře

Pro vstup do garáže můžete využít i vstupní dveře, které můžete umístit na libovolně straně garáže. V naši nabídce naleznete dveře jak zateplené tak nezateplené a to od předních výrobců jako je například Hörmann. V nabídce jsou v různých barvách i provedeních, aby bylo možné je doladit s garážovými vraty.

Více informací
okno

Příslušenství a doplňky

Nabízíme další příslušenství a doplňky jako jsou okna, designové světlíky, elektrické pohony pro vrata, okapový systém nebo případně přístřešky, které mohou být součástí stavby a díky společné střechy vytvoří ucelené řešení. Pomocí našeho konfigurátoru můžete všechny tyto doplňky přidat ke své plánované stavbě a společně s námi pak rozvrhnout jejich umístění.

Více informací
detail spoje steny vratovym sroubem

Kotvení, spoje, technické popisy konstrukčních dílů

Jedním z hlavních faktorů, který ovlivňuje kvalitu staveb, je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Pokud se jedná o spoje a montážní prvky, je důležité zvolit správný typ, aby byla stavba stabilní a pevná. Tyto prvky by měly být odolné a snadno se instalovat. Dalším faktorem, který má vliv na kvalitu staveb, je způsob kotvení. Kotvy by měly být dostatečně silné a pevné, aby stavba byla stabilní i za větrného počasí. Nejčastěji se používají zemní kotvy, které jsou upevněny do betonové podložky, nebo kotvy upevněné k základovým patkám. Je důležité znát tyto faktory, abyste si vybrali garáž, která splní vaše požadavky na kvalitu a stabilitu. S přesným technickým provedením stavby a kvalitními materiály budete mít garáž, která vydrží mnoho let a bude vám sloužit dobře.

Více informací

Tepelná izolace garáže

THP panel

Opláštění a strop zateplené garáže je provedeno vysoce kvalitními sendvičovými panely THP s optimální tloušťkou 50 mm. Jejich jádro tvoří polyuretanová pěna, která má jedny z nejlepších izolačních a tlumících vlastností. Ty se nejlépe využijí u temperovaných garáží v zimním období, avšak i v letních měsících oceníte, že nedochází k přehřívání vnitřních prostor garáže.

 

THP panely jsou zásadním hitem ve stavebnictví. Mají výborné izolační vlastnosti a dlouhou životnost nad 50 let. Využívají se pro stavby i velkých průmyslových celků, obchodních domů a prodejen jako Lidl apod., skladů, garáží a dalších.

 

THP panely se skládají ze dvou žárově pozinkovaných ocelových profilů, které chrání izolační jádro tvořené z tvrdého polyuretanu tzv. „PUR“. Poskytuje velmi kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci a zároveň vysokou ohnivzdornost.

 

 

Hlavní výhody PUR panelů:

 • – izolační vlastnosti – Tepelný odpor stěn tl. 40 mm, R – 1,82 K/W. Pro srovnání Heluz UNI 30 má R-1,6 K/W. Tepelně izolační schopnost U=0,5 [W/m2K]
 • – rychlejší a jednodušší výstavba než u zděných staveb a minimální údržba
 • – není potřeba vnitřních omítek a malby
 • – čistý a moderní vzhled
 • – vzduchotěsnost
 • – dlouhá životnost nad 50 let
 

Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem o tloušťce 70 mm.

Stěny zateplené garáže jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší. Z vnější strany je stěna garáže opatřena speciální omítkou Permuro od švýcarského výrobce KABE Farben. Jedná se o probarvenou omítku a finální  vrstvu vnější strany, která nepotřebuje aplikaci ochranných nebo dekoračních nátěrů. Svými vlastnostmi je omítka stálá, bezúdržbová a v případě potřeby snadno omyvatelná.

 

Hlavní výhody omítky:

 • – vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům
 • – UV stabilní
 • – vysoce odolná proti prorůstání řasou a plísní Velká pružnost – ideální pro novostavby bez přesahu střechy
 • – velké možnosti probarvení

Stěny mají z vnitřní strany hladký bílý lakovaný povrch, který má kromě čistého dojmu také praktické výhody díky své snadné omyvatelnosti, nenasákavosti a stálobarevnosti. Údržba je po dlouhá léta prakticky nulová.

Prostor pod střechou, kromě izolace prostupu tepla z přímého slunce, je esteticky čistý a líbivý. Konstrukční spoje střešní krytiny jsou THP panely schovány a docílíte tak opravdu moderního vzhledu stavby.

Realizace

Inspirujte se garážemi, které jsme již dokončili

Garáž se sedlovou střechou a sekčními vraty s přístřeškem
Garáž se sedlovou střechou a sekčními vraty s přístřeškem
Garáž se sedlovou střechou a sekčními vraty s přístřeškem

Garáž se sedlovou střechou 5 x 7 m

Realizace 12024 – Jihomoravský kraj

Prohlédnout realizaci
Zateplená garáž
Zateplená garáž
Zateplená garáž

Garáž pro 2 auta s širokými vraty 5,8 x 6 m

Realizace – 7724 – Moravskoslezský kraj

Prohlédnout realizaci
přední pohled na garáž s domkem
přední pohled na garáž s domkem
přední pohled na garáž s domkem

Garáž a zahradní domek v jednom 2 x 3,5 x 6 m

Realizace – 1024 – Olomoucký kraj

Prohlédnout realizaci
Zateplená garáž
Zateplená garáž
Zateplená garáž

Garáž s pultovou střechou 2 x 3,5 x 8 m

Realizace – 34323 – Středočeský kraj

Prohlédnout realizaci
Zateplená garáž
Zateplená garáž
Zateplená garáž

Garáž se sedlovou střechou 5 x 5 m v horském prostředí

Realizace – 24223 – Dolní Břežany

Prohlédnout realizaci
Montovaná zateplená dvougaráž s přístřeškem
Montovaná zateplená dvougaráž s přístřeškem
Montovaná zateplená dvougaráž s přístřeškem

Dvojgaráž a přístřešek o rozměru 12 x 7 m

Realizace – 11823 – Středočeský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu

Garáž pro 2 auta + zahradní domek + přístřešek

Realizace 2930 – Liberecký kraj, Liberec

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením a pultovou střechou

Garáž pro 2 auta u domu

Realizace 2623 – Ústecký kraj, Roudnice nad Labem

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 s velkými sekčními vraty
Montovaná garáž pro 2 s velkými sekčními vraty
Montovaná garáž pro 2 s velkými sekčními vraty

Garáž pro 2 auta 6 x 7 m

Realizace 2423 – Ústecký kraj, Holedeč – Žatec

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou a širokými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou a širokými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou a širokými vraty

Garáž pro 2 auta 5,8 x 6 m

Realizace 1323 – Jihomoravský kraj, Valchov

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s dveřmi a oknem, hotová omítka
Montovaná dvojgaráž s dveřmi a oknem, hotová omítka
Montovaná dvojgaráž s dveřmi a oknem, hotová omítka

Zateplená dvojgaráž 7 x 9 m

Realizace 123 – Jihomoravský kraj, Rajhrad

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou

Montovaná garáž pro 2 stání 5,8 x 6 m

Realizace 34922 – Ústecký kraj, Spořice

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s pultovou střechou

Garáž pro 2 auta 6 x 5 m

Realizace 34722 – Zlínský kraj, Žeranovice

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením, sedlová střecha
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením, sedlová střecha
Montovaná garáž pro 2 auta s kompletním zateplením, sedlová střecha

Garáž pro 2 auta jako hospodářská budova

Realizace 26122 – Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 stání se sedlovou střechou a hotovou omítkou
Montovaná garáž pro 2 stání se sedlovou střechou a hotovou omítkou
Montovaná garáž pro 2 stání se sedlovou střechou a hotovou omítkou

Garáž pro 2 auta 8 x 6 m

Realizace 21222 – Liberecký kraj, Železný Brod

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s vraty na levé straně
Montovaná garáž pro 2 auta s vraty na levé straně
Montovaná garáž pro 2 auta s vraty na levé straně

Garáž pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 14022 – Moravskoslezský kraj, Nová Bělá

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s kompletním zateplením
Montovaná dvojgaráž s kompletním zateplením
Montovaná dvojgaráž s kompletním zateplením

Garáž pro 2 auta 7 x 6 m

Realizace 4822 – Olomoucký kraj, Olomouc

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty a pultovou střechou

Zateplená garáž pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 32721 – Moravskoslezský kraj, Stará Bělá

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž s dverami a oknom
Montovaná garáž s dverami a oknom
Montovaná garáž s dverami a oknom

Dvojgaráž zateplená 6 x 6 m

Realizace 37622 – Stonařov, Kraj Vysočina

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty pro lepší manipulaci
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty pro lepší manipulaci
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty pro lepší manipulaci

Dvojgaráž 5 x 5 m

Realizace 22521 – Zlínský kraj, Kroměříž

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty

Garáž pro 2 auta 9 x 9 m

Realizace 1522 – Pardubický kraj, Lázně Bohdaneč

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty
Montovaná dvojgaráž s 2 sekčními vraty

Garáž pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 5721 – Plzeňský kraj, Vejprnice u Plzně

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s velkými vjezdovými vraty
Montovaná dvojgaráž s velkými vjezdovými vraty
Montovaná dvojgaráž s velkými vjezdovými vraty

Zateplená dvojgaráž 6 x 7 m

Realizace 5522 – Středočeský kraj, Hradec Králové

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s hotovou omítkou a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s hotovou omítkou a pultovou střechou
Montovaná garáž pro 2 auta s hotovou omítkou a pultovou střechou

Garáž pro 2 auta 6 x 7 m

Realizace 10121 – Středočeský kraj, Kolín

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s přístřeškem a bílou omítkou
Montovaná garáž pro 2 auta s přístřeškem a bílou omítkou
Montovaná garáž pro 2 auta s přístřeškem a bílou omítkou

Garáž pro 2 auta s přístřeškem

Realizace 9321 – Královéhradecký kraj, Hradec Králové

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s šedou hotovu omítkou
Montovaná dvojgaráž s šedou hotovu omítkou
Montovaná dvojgaráž s šedou hotovu omítkou

Zateplená dvojgaráž se sedlovou střechou 6 x 7 m

Realizace 33621 – Moravskoslezský kraj, Přerov

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž se žlutou omítkou a hnědými vraty
Montovaná dvojgaráž se žlutou omítkou a hnědými vraty
Montovaná dvojgaráž se žlutou omítkou a hnědými vraty

Garáž pro 2 auta se sedlovou střechou 6 x 7 m

Realizace 25421 – Plzeňský kraj, Rokycany

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 stání Sedlová střecha, zateplená
Montovaná garáž pro 2 stání Sedlová střecha, zateplená
Montovaná garáž pro 2 stání Sedlová střecha, zateplená

Dvojgaráž se sedlovou střechou 7 x 9 m

Realizace 18722 – Liberecký kraj, Žacléř

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž s přístřeškem, sedlové střecha
Montovaná dvojgaráž s přístřeškem, sedlové střecha
Montovaná dvojgaráž s přístřeškem, sedlové střecha

Garáž pro 2 auta s přístřeškem 6 x 9 m

Realizace 10321 – Zlínský kraj, Kroměříž

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž se širokými sekčními vraty napojena na dům
Montovaná dvojgaráž se širokými sekčními vraty napojena na dům
Montovaná dvojgaráž se širokými sekčními vraty napojena na dům

Dvojgaráž 6 x 7 m u domu

Realizace 33222 – Velké Meziříčí, Vysočina

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s bílými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta s bílými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta s bílými vraty

Garáž pro 2 auta 6 x 7 m

Realizace 7622 – Plzeňský kraj, Horšovský Týn

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta, žlutá omítka
Montovaná garáž pro 2 auta, žlutá omítka
Montovaná garáž pro 2 auta, žlutá omítka

Zateplená dvojgaráž 5 x 5 m

Realizace 20322 – Plzeňský kraj, Starý Klíčov

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty
Montovaná garáž pro 2 auta s velkými vjezdovými vraty

Garáž pro 2 auta 5 x 5 m

Realizace 17422 – Pardubický kraj, Přelouč

Prohlédnout realizaci
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou
Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou

Zateplená dvojgaráž 5,8 x 5 m

Realizace 12122 – Ústecký kraj, Duchov

Prohlédnout realizaci
Zateplená montovaná dvojgaráž s velkými vraty
Zateplená montovaná dvojgaráž s velkými vraty
Zateplená montovaná dvojgaráž s velkými vraty

Dvojgaráž 6 x 5,5m

Realizace 14321 – Olomoucký kraj, Litovel

Prohlédnout realizaci
Zateplená montovaná garáž s okapovým systémem
Zateplená montovaná garáž s okapovým systémem
Zateplená montovaná garáž s okapovým systémem

Zateplená dvojgaráž 5 x 7 m

Realizace 11521 – Ústecký kraj, Žatec

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou, dveřmi a oknem
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou, dveřmi a oknem
Montovaná garáž pro 2 auta se sedlovou střechou, dveřmi a oknem

Zateplená dvougaráž 7 x 9 m

Realizace 9121 -Středočeský kraj, Blevice

Prohlédnout realizaci
Zateplená garáž na 2 auta s omítkou s pultovou střechou
Zateplená garáž na 2 auta s omítkou s pultovou střechou
Zateplená garáž na 2 auta s omítkou s pultovou střechou

Zateplená dvougaráž 5 x 6 m

Realizace 3722- Středočeská kraj

Prohlédnout realizaci
Zateplená dvougaráž s omítkou se sedlovou střechou
Zateplená dvougaráž s omítkou se sedlovou střechou
Zateplená dvougaráž s omítkou se sedlovou střechou

Zateplená dvojgaráž 6 x 9 m

Realizace 19822 – Rychnov nad Kněžnou

Prohlédnout realizaci

Jak pracujeme?

Postaveno za jediný den. Čistě a bez starostí

nacrtek_01
1
1

Plánování

Máte představu co byste chtěli? Použijte náš konfigurátor a uvidíte okamžitě cenu za celé dílo. Za pár minut včetně dopravy a montáže. Pošlete nám svou představu nakreslenou klidně na papíru.

nacrt_garaze
2
2

Konzultace a cena

My vám pošleme přesnou technickou skicu, abyste přesně věděli vše o vaší stavbě. V případě potřeby dodáme další technické podklady. Pokud jsem nic od prvního kroku nezměnili pak je cena stále stejná.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizace a zabydlení

Pokud až dosud bylo vše dle vašich představ, pošleme vám smlouvu a můžete celé dílo objednat. Pak už stačí vyčkat a za pár týdnů nás uvidíte. V den "D" už to bude otázka jen několika hodin a můžete se radovat.

Která to ráda řekne

Spokojená zákaznice

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupně jsme naplňovali sny o bydlení

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Nejdříve jsme postavili zahradní domeček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Pak přišel na řadu přístřešek na auto

Časté otázky

Na co se nás často ptáte

Vždy doporučujeme kontaktovat místní stavební odbor a promluvit si o plánovaném záměru. Jsou případy, kdy stavební povolení ani ohlášení stavby není potřeba.

Jednotlivé situace popisujeme podrobně pro každý typ stavby zvlášť.

Stavební povolení pro garáž

Stavební povolení pro zahradní domek

Stavební povolení pro přístřešek

Stavební povolení pro venkovní saunu

Elektroinstalace není součástí montovaných garáží a zahradních domečků.

Ano. Rádi vás přivítáme v našem předváděcím centru v Ostravě.

U nás platíte zálohu 40%. Zbylou část platíte až po předání díla, kdy jen počkáte až vám pošleme finální fakturu.

Dodací termíny se mění v závislosti na sezoně a typu stavby.

Mimo sezónu je dodací lhůta 9 – 12 týdnů. Sezónní termíny jsou pak prodlouženy na 12 – 14 týdnů. 

Nejlepší je využít náš konfigurátor, kde si můžete snadno na pár kliknutí stavbu navolit přesně podle svých představ a cenu vidíte ihned. Včetně dopravy i montáže.

Samostatné ceníky naleznete zde:

Ceník montovaných garáží

Ceník montovaných zahradních domků

Ceník přístřešků

Ceník zahradních pergol

 

 • Rozměrové limity pro stavbu

 • – max. konstrukční šířka stavby – 5800mm (šířku lze upravit a přidávat až do šířky 20 000mm)
 • – max. konstrukční hloubka stavby – 8740mm (hloubku lze upravit a přidávat až do do hloubky 20 000mm)
 • – max. konstrukční výška stěny stavby – 3000mm
 • Rozměrové limity pro doplňky

 • – max. výška garážových vrat – 2750mm (při výšce stěny 3000mm)
 • – min. vzdálenost od kraje stěny pro konstrukční otvor na dveře, okno, světlík, vata – 200mm
 • – min. vzdálenost konstrukčního otvoru od spodní hrany stěny – 50mm
 • – max. rozměr konstrukčního otvoru na dveře – 1200x2000mm
 • – min. rozměr konstrukčního otvoru – 300x300mm
 • – min. hloubka stavby pro osazení garážových vrat s pohonem – 3560mm

Můžete si svépomocí upravit domeček na víkendovou chatku, ale nemůže sloužit pro bydlení ve smyslu rodinného domu a jeho celoročního ubytování. K tomu naše stavby nejsou navrženy ani určeny.

Ano. Je potřeba nás o tom předem informovat, abychom mohli upravit konstrukci střechy pro zvýšenou nosnost.

Navrhněte si vlastní stavbu v našem konfigurátoru

Tvoříme v různých stylech, orientujeme se v moderních technologiích a materiálech a v design trendech jdeme s dobou.

Nakonfigurovat si vlastní stavbu
konfig foto oika

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku