arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garážové přístřešky pro bytové domy 1

Řadové přístřešky oika®

Kvalitní řešení za přijatelnou cenu.

Montáž zvládneme za pár hodin.

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a předání v jeden den

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníku nás doporučuje dále

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimální údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variant a různých kombinací

Přístřešky pro bytové domy,  družstva, SVJ, firemní klientelu pro parkování flotily, hotely, rezorty a další prostranství, kde je žádoucí poskytnout kryté stání pro více vozů a zapotřebí komplexní pohled na situaci a flexibilita. 

Přístřešky oika® poskytnou kryté parkovací stání pro více aut a spolehlivě ochrání před nepříjemnými povětrnostními vlivy. 

Přístřešky zaujmou moderním vzhledem a vysoce kvalitním zpracováním za velmi příznivou cenou, která zásadně nenabourá plánovaný rozpočet.  Pro výrobu garážových přístřešků oika® jsou použity výhradně certifikované materiály, zajišťující dlouhou životnost a bezstarostnost při údržbě, kdy není potřeba opakovaného natírání a lakování, jako je tomu u dřevěných přístřešků.

Konstrukční flexibilita přístřešků oika® nám umožní napojení na objekt, nebo navázat na terasovou pergolu či krytý vstupní prostor, případně jej nechat stát samostatně v místě určení. Díky široké nabídce rozměrů vám přístřešek pro více aut bez problémů postavíme, a to bez nutnosti připlácet za atypická řešení. Technologie výroby nám dovolí zhotovit přístřešky na míru a poskytnou řešení i pro složitější realizace, protože můžeme z našich standardních rozměrů „vyskládat“ libovolnou délku přístřešků a opatřit je jednotnou střechou.

Nevýhoda hliníkových přístřešků tkví v měkkosti materiálu, zatímco přístřešky oika® jsou vyrobeny z odolné ocelové konstrukce, která poskytuje zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození. Dvojité žárové zinkování všech ocelových prvků, a následný nástřik práškovou barvou, nebo švýcarskou omítkou KABE,  zajistí spolehlivou ochranu konstrukce proti povětrnostním vlivům. Více než 250 odstínů omítky vám umožní přístřešek sladit s přilehlou stavbou.

Jestliže potřebujete některou ze stran přístřešku zastínit, abyste tak zamezili přístupu na pozemek, nebo chtěli zakrýt výhled a zvýšit tím soukromí a vlastní estetický dojem z přístřešku, nabízíme krycí výplně přístřešku dřevěnými, nebo kovovými lamelami. Z lamel můžete vytvořit designové variace díky široké nabídce odstínů laků a barev. Stěny je možné vyplnit částečně nebo kompletně. Je pouze na vás, kolik prostoru se rozhodnete zastínit. Získáte tak dodatečnou ochranu proti větru, sněhu a námraze. 

Čisté linie konstrukce a působící jednoduchost, předurčují přístřešky oika® k mnohostranné využitelnosti. Napomáhá tomu opravdu pestrá paleta barev již v základní nabídce, ale i možnost volit úpravu na míru s vlastním odstínem barvy dle RAL.

Garážové přístřešky oika® jsou vyrobeny z kvalitních certifikovaných materiálů zaručující dlouhou životnost. Konstrukčním základem přístřešků jsou pevné žárově zinkované ocelové sloupky o šířce 10 x 10 cm, spojeny se střešními nosníky, rovněž z 2x žárově zinkované oceli, na kterých je připevněna střešní krytina.

Ze zkušeností můžeme doporučit izolační thermopanel, který umístíme pod střešní krytinu. Tuto novinku jsme začali nabízet našim klientům, kteří chtěli zvýšenou ochranu proti přímému slunci, kdy právě v případě moderních staveb s tmavými střechami dochází k přehřívání střešní krytiny, a celkovému přehřívání. V případě, že jsou přístřešky napojeny k domu, pak toto sálavé teplo proniká do domu. Zároveň izolační thermopanel působí jako protihluková bariéra při dešti, nebo padání krup a vytváří čistý pohledový strop uvnitř přístřešku, kdy kompletně zakryje trapézovou střešní krytinu.

Podívejte se na naši nabídku montovaných přístřešků. 

 

Zahradní domeček a přístřešek

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupně jsme naplňovali sny o bydlení

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Nejdříve jsme postavili zahradní domeček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Pak přišel na řadu přístřešek na auto

Naše nabídka

Přístřešky pro auto

Řešení pro každého

Montáž přístřešku

montaz pristresku s kovovymi lamelami

oika® staví přístřešek

Podívejte se jak probíhá montáž přístřešku. Tento přístřešek jsme napojili na dům, a tak nový majitel může do auta suchou nohou!

Video montáže

Konstrukce

Postaveno za jeden den a vydrží generace

Přístřešek na auta bez THP panelu

 1. Okapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová střešní krytina
 4. Nosníky
 5. Horní čelo 
 6. Roznášecí deska kotvící patky
 7. Nosný sloup přístřešku

Přístřešek na auta se stropem THP

 1. Okapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová střešní krytina
 4. Nosníky
 5. Horní čelo 
 6. Roznášecí deska kotvící patky
 7. Nosný sloup přístřešku
 8. Pohledový izolační panel THP

Materiály a technologie

Kvalitní materiály a postupy prověřené 30 lety zkušeností

konstrukce

Konstrukce

Konstrukčním základem přístřešků oika® jsou pevné žárově zinkované ocelové sloupky o šířce 10 x 10 cm, spojeny se střešními nosníky, rovněž z žárově zinkované oceli, na kterých je připevněna střešní krytina. 

Střešní nosník pro montovanou garáž

Nosníky

Střešní nosníky tvoří žárově pozinkované ocelové profily o tloušťce 2 mm. Základem je kvalitně zpracovaná ocel, která je pro menší stavby profilovaná do tvaru C. Pro větší stavby, nebo tam kde je potřeba větší únosnosti, jsou k sobě spojeny dva nosníky C profilu zrcadlově.

Vrstvy střešní krytiny pro montované garáže

Střešní krytina

Jádrem střešní krytiny je žárově pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchní vrstvu tvoří barevný nástřik pro dodatečnou ochranu a potřebné doladění barev. Spodní část je možné opatřit antikondenzační fólií DRIPSTOP. Standardní nosnost střechy je 125 kg/m2. V případě potřeby zvýšení nosnosti je možné, za příplatek v důsledku konstrukčních změn, navýšení až na 300 kg/m2.

Vrstvy atiky pro montované garáže

Atika – vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek přístřešku s moderní povrchovou vrstvou PVC. Zabraňuje pohledu na profil trapézové krytiny naložené na nosnících přístřešku, a úhledně schová okapový systém. Základní barvy atiky jsou: bílá, hnědá, antracitová a cihlová.

vzorník RAL

Práškové barvy RAL

Kvalitní ochranu žárově zinkované oceli zajišťuje lakovaná vrchní vrstva. Aby byla ochrana 100% je nanášená komaxitováním práškové barvy. V nabídce máme 8 nejoblíbenějších moderních odstínů v RAL, které můžeme na vaše přání, za menší příplatek, nahradit jiným odstínem dle RAL. Získáte tak originální vzhled a požadovaný odstín na přání.

logo_2

Omítka – švýcarská značka KABE

Kvalitní fasádní omítka se špičkovou švýcarskou technologií KABE chrání konstrukci přístřešku a pomůže sladit design s okolní stavbou. V nabídce máme více než 250 odstínů. Díky moderní technologii výroby dosahuje omítka nízké nasákavosti a vysoké prodyšnosti. Je UV stabilní se zárukou 5 let. Odolná proti prorůstání řasou a plísní a je ideální pro stavby bez přesahu střechy.

Řez izolované stěny THP montované zateplené garáže OIKA

THP panel na strop

Základem jsou thermopanely, které mají izolační PUR jádro a celkovou optimální tloušťku 50 mm. Panel vytvoří uvnitř přístřešku krásný čistý pohledový strop bílé barvy, který zakrývá trapézovou střešní krytinu, která je jinak vidět včetně konstrukčních spojů. V případě večerního nasvícení pak prosvětluje okolní prostor. Navíc tlumí hluk způsobený deštěm nebo kroupami, a zabraňuje šíření sálavého tepla ze stropu v případě přehřátí střechy sluncem.

kovové lamely přístřešku na auta

Kovové výplně

Zajistí nejen unikátní vzhled, ale jsou fantastickou volbou v případě, že nechcete trávit čas údržbou. Kovové lamely jsou bezúdržbové a vystačí je omýt tlakovým čističem od prachu a nečistot. Pocit soukromí od nechtěných pohledů a dodatečná ochrana proti větru jsou příjemnými benefity.

dřevěné lamely přístřešku na auta

Dřevěné výplně

Horizontálně naložené dřevěné latě můžeme barevně přizpůsobit. V nabídce máme 13 odstínů lazur. Dřevo vždy dodává pocit zabydlení a hřejivého pocitu. Kdo rád pečuje o dřevo a miluje práci na čerstvém vzduchu, nemůže zvolit jinou alternativu než dřevěnou výplň.

Realizace

Inspirujte se přístřešky, které jsme již dokončili

Parkovací stání s rovnou střechou
Parkovací stání s rovnou střechou
Parkovací stání s rovnou střechou

Montovaný přístřešek u domu 4 x 7 m

Realizace – 10124 – Plzeňský kraj

Prohlédnout realizaci
Stání pro 1 auto u domu
Stání pro 1 auto u domu
Stání pro 1 auto u domu

Přístřešek v řadové zástavbě 3,5 x 5,86 m

Realizace – 9024 – Středočeský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek

Zahradní domek 2,5 x 4,5 m s přístřeškem 2 x 2 m

Realizace – 624 – Pardubice

Prohlédnout realizaci
prostorný dřevník
prostorný dřevník
prostorný dřevník

Proměna přístřešku v prostorný dřevník 2,7 x 5,02 m

Realizace – 3124 – Prešovský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaná pergola se izolovaným stropem
Montovaná pergola se izolovaným stropem
Montovaná pergola se izolovaným stropem

Přístřešek u bazénu 2,9 x 5 m

Realizace – 26123 – Středočeský kraj

Prohlédnout realizaci
Stání pro 4 auta
Stání pro 4 auta
Stání pro 4 auta

Krásný přístřešek pro 4 auta 2 x 5,8 x 5,5 m

Realizace – 32023 – Karlovy Vary

Prohlédnout realizaci
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou

Zateplený domek s přístřeškem 5 x 2 m

Realizace – 33223 – Plzeň

Prohlédnout realizaci
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom

Zahradní domek s přístřeškem 2,9 x 5 m

Realizace – 32423 – Stříbro

Prohlédnout realizaci
Přístřešek pro 2 auta
Přístřešek pro 2 auta
Přístřešek pro 2 auta

Přístřešek pro 2 auta 6,2 x 7 m

Realizace – 27123 – Loučky

Prohlédnout realizaci
Terasa s montovanou pergolou
Terasa s montovanou pergolou
Terasa s montovanou pergolou

Pergola u domu 5 x 3,3 m

Realizace – 31023 – Liberecký kraj

Prohlédnout realizaci
Přístřešek s odsazenými předními nohami
Přístřešek s odsazenými předními nohami
Přístřešek s odsazenými předními nohami

Přístřešek pro 1 auto 3 x 5,2 m

Realizace – 22523 – Moravskoslezský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek na auto
Montovaný přístřešek na auto
Montovaný přístřešek na auto

Přístřešek pro 1 auto 4 x 7 m

Realizace – 23023 – Uherské Hradiště

Prohlédnout realizaci
Montovaná pergola u domu
Montovaná pergola u domu
Montovaná pergola u domu

Pergola u domu 5 x 5 m

Realizace – 24723 – Ostrava

Prohlédnout realizaci
Zahradní domek s hotovou omítkou
Zahradní domek s hotovou omítkou
Zahradní domek s hotovou omítkou

Zahradní domek s vraty a přístřeškem 6 x 3,5 m

Realizace – 10523 – Středočeský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaný zahradní domek s praktickým přístřeškem
Montovaný zahradní domek s praktickým přístřeškem
Montovaný zahradní domek s praktickým přístřeškem

Zahradní domek s přístřeškem 3 x 6 m

Realizace 5923 – Moravskoslezský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek s vraty a pohonem
Montovaný přístřešek s vraty a pohonem
Montovaný přístřešek s vraty a pohonem

Přístřešek pro 2 auta se sekčními vraty

Realizace – 16323 – Praha

Prohlédnout realizaci
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu
Montovaná garáž pro 2 auta realizovaná u rodinného domu

Garáž pro 2 auta + zahradní domek + přístřešek

Realizace 2930 – Liberecký kraj, Liberec

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta v bílém provedení
Montovaný přístřešek pro 2 auta v bílém provedení
Montovaný přístřešek pro 2 auta v bílém provedení

Přístřešek pro 2 auta 5,8 x 6 m

Realizace 1723 – Jihomoravský kraj, Brno

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu

Montovaný přístřešek pro 1 auto 8 x 4,5 m

Realizace 38122 – Jihomoravský kraj

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem

Montovaný přístřešek se zahradním domkem

Realizace 35022 – Praha

Prohlédnout realizaci
Montovaná pergola postavená u rodinného domu
Montovaná pergola postavená u rodinného domu
Montovaná pergola postavená u rodinného domu

Montovaná pergola 5 x 4 m

Realizace 31522 – Plzeňský kraj, Plzeň

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem

Přístřešek pro 2 auta 6 x 7 m

Realizace 29922 – Královéhradecký kraj, Častolovice

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou

Montovaný přístřešek pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 28522 – Ústecký kraj, Děčín

Prohlédnout realizaci
Přístřešek před dům v barvě antracit
Přístřešek před dům v barvě antracit
Přístřešek před dům v barvě antracit

Přístřešek před dům 2,8 x 0,8 m

Realizace 26922 – Moravskolslezský kraj, Frenštát pod Radhoštěm

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu

Přístřešek u domu 5 x 5 m

Realizace 24522 – Praha

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu

Přístřešek pro 2 auta 6 x 5,5 m

Realizace 9122 – Středočeský kraj, Přezletice

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení

Montovaný přístřešek pro 1 auto 3 x 5 m

Realizace 33121 – Vysočina. Dolní město

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely

Montovaný přístřešek pro 2 auta 5 x 5 m

Realizace 23621 – Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem

Přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem

Realizace 29721 – Středočeský kraj, Úvaly

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit

Přístřešek pro 2 auta 7 x 6 m

Realizace 28521 – Moravskoslezský kraj, Metylovice

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m

Přístřešek pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 14922 – Praha 9

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek na loď
Montovaný přístřešek na loď
Montovaný přístřešek na loď

Přístřešek na loď s garáží

Realizace 11021 – Středočeský kraj, Dublovice

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit

Přístřešek pro 2 auta 6 x 6 m

Realizace 28022 – Praha, Vinoř

Prohlédnout realizaci
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem

Zahradní domek s přístřeškem u domu

Realizace 34521 – Středočeský kraj, Přišimasy

Prohlédnout realizaci
Montovaný přístřešek pro 2 auta
Montovaný přístřešek pro 2 auta
Montovaný přístřešek pro 2 auta

Montovaný přístřešek 3 x 8 m

Realizace 31421 – Jihomoravský kraj, Lanžhot

Prohlédnout realizaci
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek

Přístřešek na auto 7 x 7 m

Realizace 4722 – Klimkovice, Moravskoslezský kraj

Prohlédnout realizaci

Jak pracujeme?

Postaveno za jediný den. Čistě a bez starostí

nacrtek_01
1
1

Plánování

Máte představu co byste chtěli? Použijte náš konfigurátor a uvidíte okamžitě cenu za celé dílo. Za pár minut včetně dopravy a montáže. Pošlete nám svou představu nakreslenou klidně na papíru.

nacrt_garaze
2
2

Konzultace a cena

My vám pošleme přesnou technickou skicu, abyste přesně věděli vše o vaší stavbě. V případě potřeby dodáme další technické podklady. Pokud jsem nic od prvního kroku nezměnili pak je cena stále stejná.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizace a zabydlení

Pokud až dosud bylo vše dle vašich představ, pošleme vám smlouvu a můžete celé dílo objednat. Pak už stačí vyčkat a za pár týdnů nás uvidíte. V den "D" už to bude otázka jen několika hodin a můžete se radovat.

Časté otázky

Na co se nás často ptáte

Vždy doporučujeme kontaktovat místní stavební odbor a promluvit si o plánovaném záměru. Jsou případy, kdy stavební povolení ani ohlášení stavby není potřeba.

Jednotlivé situace popisujeme podrobně pro každý typ stavby zvlášť.

Stavební povolení pro garáž

Stavební povolení pro zahradní domek

Stavební povolení pro přístřešek

Stavební povolení pro venkovní saunu

Elektroinstalace není součástí montovaných garáží a zahradních domečků.

Ano. Rádi vás přivítáme v našem předváděcím centru v Ostravě.

U nás platíte zálohu 40%. Zbylou část platíte až po předání díla, kdy jen počkáte až vám pošleme finální fakturu.

Dodací termíny se mění v závislosti na sezoně a typu stavby.

Mimo sezónu je dodací lhůta 9 – 12 týdnů. Sezónní termíny jsou pak prodlouženy na 12 – 14 týdnů. 

Nejlepší je využít náš konfigurátor, kde si můžete snadno na pár kliknutí stavbu navolit přesně podle svých představ a cenu vidíte ihned. Včetně dopravy i montáže.

Samostatné ceníky naleznete zde:

Ceník montovaných garáží

Ceník montovaných zahradních domků

Ceník přístřešků

Ceník zahradních pergol

 

 • Rozměrové limity pro stavbu

 • – max. konstrukční šířka stavby – 5800mm (šířku lze upravit a přidávat až do šířky 20 000mm)
 • – max. konstrukční hloubka stavby – 8740mm (hloubku lze upravit a přidávat až do do hloubky 20 000mm)
 • – max. konstrukční výška stěny stavby – 3000mm
 • Rozměrové limity pro doplňky

 • – max. výška garážových vrat – 2750mm (při výšce stěny 3000mm)
 • – min. vzdálenost od kraje stěny pro konstrukční otvor na dveře, okno, světlík, vata – 200mm
 • – min. vzdálenost konstrukčního otvoru od spodní hrany stěny – 50mm
 • – max. rozměr konstrukčního otvoru na dveře – 1200x2000mm
 • – min. rozměr konstrukčního otvoru – 300x300mm
 • – min. hloubka stavby pro osazení garážových vrat s pohonem – 3560mm

Můžete si svépomocí upravit domeček na víkendovou chatku, ale nemůže sloužit pro bydlení ve smyslu rodinného domu a jeho celoročního ubytování. K tomu naše stavby nejsou navrženy ani určeny.

Ano. Je potřeba nás o tom předem informovat, abychom mohli upravit konstrukci střechy pro zvýšenou nosnost.

Navrhněte si vlastní stavbu v našem konfigurátoru

Tvoříme v různých stylech, orientujeme se v moderních technologiích a materiálech a v design trendech jdeme s dobou.

Nakonfigurovat si vlastní stavbu
konfig foto oika

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku