arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garáž pro 1 auto u rodinného domu

Montované garáže

Ráno pouhé základy a odpoledne
Už parkujete v nové garáži

Montované garáže oika® jsou oblíbené pro své čisté a moderní linie, které bez rušivých dojmů doplní nejen moderní novostavby, ale i současné domy a přirozeně pasují i do oblastí s různorodou zástavbou.

Aby vám montovaná garáž sloužila skvěle i po letech, je důležité se již při jejím výběru rozhodnout, jak ji budete chtít využívat. Zvažte možnost, že v budoucnu můžete vlastnit o něco větší vozidlo, nebo si dokoupíte motocykl, čtyřkolku a budete ji využívat jako čistě parkovací garáž.

Další možné využití je i jako zahradní garáž, kde do ní umístíte sekačku, zahradní traktor a další zahradní náčiní. Jestliže jste byť jen částečně kutilové, pak si budete chtít něco tu a tam opravit, a pak se hodí přemýšlet i nad umístěním regálů, nebo ponku a vytvořit si tak vlastní příruční garážovou dílnu.

Montované ocelové garáže s omítkou oika® rozhodně nejsou levné, zvláště když k ním přirovnáte obyčejné trapézové plechové garáže. Zásadní rozdíl je ovšem v diametrálně odlišné kvalitě certifikovaných materiálů, technologií výroby, zpracování, stabilitě a statice kalkulované pro naše sněhová pásma.

Třešničkou na pomyslném dortu je jejich vzhled, který je k nerozeznání od klasické zděné nebo prefabrikované betonové garáže. 

Mezi nesporné přednosti pak patří výstavba montované garáže. Je to proces, který je velmi citlivý vůči okolí a nedochází k poškození již upraveného terénu. Není zapotřebí těžké techniky. Není potřeba čekat na řemeslníky jednotlivých profesí a jejich čas, a ani netratíte čas technologickými přestávkami pro zrání materiálů apod. Dokonce stavíme i když svítí přímé slunce, lehce prší nebo sněží a je mírně pod nulou.  Kompletní montáž je za pár hodin. V jeden den. Ráno přijedeme a odpoledne už se můžete radovat z nové montované garáže.

Podle velikosti garáže

Řešení pro každého

Garáž nemusí sloužit jen pro parkování

Nejvíce oblíbené

Zateplené garáže

Bezkonkurenční řešení. Kompletně zateplená montovaná garáž s omítkou. Díky našemu řešení máte, při stejné zastavěné ploše zateplené garáže tradiční cestou, až o 20% více užitné plochy v interiéru. Zateplujeme včetně čela kolem garážových vrat!
Zjistit více

Zateplené

Garáže s pultovou střechou

Jednoduchý a čistý design, který ladí nejen s moderní architekturou. To jsou montované garáže s pultovou střechou. Součástí stavby jsou komponenty předních evropských výrobců. Stavby jsou na první pohled k nerozeznání od zděných. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost výstavby. Ráno přijedeme a odpoledne můžete parkovat v nové moderní garáži.
Zjistit více

Pultová střecha

Garáže s přístřeškem

Praktické 2 v 1. Ideální řešení, kde rychlost a funkčnost vítězí. Ne vždy je nutné auto zamknout a mít ho uvnitř garáže. Rychlý přístup a základní ochrana proti slunci, sněhu a dešti mnohdy hrají největší roli při rozhodování a pak je jasná volba garáž s přístřeškem.
Zjistit více

Přístřešek

medallion

Potřebujete poradit?

Stále nevíte jakou garáž si vybrat? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku