arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garáž pro 1 auto u rodinného domu

Montované garáže

Ráno pouhé základy a odpoledne
Už parkujete v nové garáži

Montované garáže oika® jsou oblíbené pro své čisté a moderní linie, které bez rušivých dojmů doplní nejen moderní novostavby, ale i současné domy a přirozeně pasují i do oblastí s různorodou zástavbou.

Aby vám montovaná garáž sloužila skvěle i po letech, je důležité se již při jejím výběru rozhodnout, jak ji budete chtít využívat. Zvažte možnost, že v budoucnu můžete vlastnit o něco větší vozidlo, nebo si dokoupíte motocykl, čtyřkolku a budete ji využívat jako čistě parkovací garáž.

Další možné využití je i jako zahradní garáž, kde do ní umístíte sekačku, zahradní traktor a další zahradní náčiní. Jestliže jste byť jen částečně kutilové, pak si budete chtít něco tu a tam opravit, a pak se hodí přemýšlet i nad umístěním regálů, nebo ponku a vytvořit si tak vlastní příruční garážovou dílnu.

Montované ocelové garáže s omítkou oika® rozhodně nejsou levné, zvláště když k ním přirovnáte obyčejné trapézové plechové garáže. Zásadní rozdíl je ovšem v diametrálně odlišné kvalitě certifikovaných materiálů, technologií výroby, zpracování, stabilitě a statice kalkulované pro naše sněhová pásma.

Třešničkou na pomyslném dortu je jejich vzhled, který je k nerozeznání od klasické zděné nebo prefabrikované betonové garáže. 

Mezi nesporné přednosti pak patří výstavba montované garáže. Je to proces, který je velmi citlivý vůči okolí a nedochází k poškození již upraveného terénu. Není zapotřebí těžké techniky. Není potřeba čekat na řemeslníky jednotlivých profesí a jejich čas, a ani netratíte čas technologickými přestávkami pro zrání materiálů apod. Dokonce stavíme i když svítí přímé slunce, lehce prší nebo sněží a je mírně pod nulou.  Kompletní montáž je za pár hodin. V jeden den. Ráno přijedeme a odpoledne už se můžete radovat z nové montované garáže.

oika® a její tipy před stavbou garáže

V pořadu POLOPATĚ dostala oika® příležitost dát pár užitečných rad a tipů jak přemýšlet nad stavbou garáže. Znáte to, a nebo právě neznáte, do garáže by se mělo zaparkovat auto, ale stává se, že na něj nezbude místo. Právě plánování je základ úspěchu. Možná pouze garáž nebude jen to jediné co nakonec postavíte.

Podle velikosti garáže

Řešení pro každého

Garáž nemusí sloužit jen pro parkování

Nejvíce oblíbené

Zateplené garáže

Bezkonkurenční řešení. Kompletně zateplená montovaná garáž s omítkou. Díky našemu řešení máte, při stejné zastavěné ploše zateplené garáže tradiční cestou, až o 20% více užitné plochy v interiéru. Zateplujeme včetně čela kolem garážových vrat!
Zjistit více

Zateplené

Garáže s pultovou střechou

Jednoduchý a čistý design, který ladí nejen s moderní architekturou. To jsou montované garáže s pultovou střechou. Součástí stavby jsou komponenty předních evropských výrobců. Stavby jsou na první pohled k nerozeznání od zděných. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost výstavby. Ráno přijedeme a odpoledne můžete parkovat v nové moderní garáži.
Zjistit více

Pultová střecha

Garáže s přístřeškem

Praktické 2 v 1. Ideální řešení, kde rychlost a funkčnost vítězí. Ne vždy je nutné auto zamknout a mít ho uvnitř garáže. Rychlý přístup a základní ochrana proti slunci, sněhu a dešti mnohdy hrají největší roli při rozhodování a pak je jasná volba garáž s přístřeškem.
Zjistit více

Přístřešek

Která to ráda řekne

Spokojená zákaznice

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupně jsme naplňovali sny o bydlení

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Nejdříve jsme postavili zahradní domeček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Pak přišel na řadu přístřešek na auto

medallion

Potřebujete poradit?

Stále nevíte jakou garáž si vybrat? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku