arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Bylo nebylo, Polopatě s Oika® se točilo…

Zcela upřímně musíme hned v úvodu říci, že je pro nás velká čest být součástí dubnové epizody právě toho pořadu. Polopatě je televizní formát, který jednoduše a efektivně hovoří o nejnovějších trendech v oblasti domácnosti a veškerých linkách, které s ní souvisí. Divák dostane užitečné rady a informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu.

Oika® byla součástí

Jelikož jsme firma, která do konceptuálního směru pořadu skvěle zapadá, oslovila nás produkce s námětem na reportáž. Samozřejmě to pro nás bylo velké potěšení a mile rádi jsme souhlasili.

.

                                                                                                                                 

 

Jak to celé probíhalo?

Den před natáčením napětí stoupalo – obdobně jako Jackpot Sportky. Byli jsme mírně nervózní, ale zároveň natěšeni co za novou zkušenost nás čeká. Před “klapkou” probíhalo ladění a příprava samotného scénáře. 

 

Natáčení probíhalo v krásném místě beskydské přírody. Tuto lokaci jsme zvolili proto, že zde žije náš spokojený zákazník, jehož zateplená garáž se zahradním domkem poskytuje skvělý příklad v praxi. Veškeré podmínky hrály pro nás – krásné počasí, sluníčko, dobrá nálada všech zúčastněných. A díky tomu nám šla “práce” skvěle od ruky. Věříme, že bude tento duch znát na celé reportáži.

 

Moc děkujeme celému týmu, včetně sympatického moderátora Tomáše Fíly, a to nejen za pozitivní přístup, ale hlavně za úžasnou zkušenost.

 

medallion

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku