arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Sny na popel, aneb záchrana garáže na míru

Někdy bohužel život nepíše scénář podle našich představ. Dostáváme jednu zkoušku za druhou a v duchu si přejeme, ať už je konec a přijde zase to hezké, sluncem zalité období. Ale víte co? Ono přijde! Vždycky přijde a to i v případě požáru.

 

Jeden z našich klientů si u nás objednal montovanou garáž na míru. Celý proces objednávky a zhotovení probíhal naprosto bez problému a v samém závěru byli spokojeni úplně všichni – od realizátorů, až po majitele. Cena stavby garáže byla ze strany klienta v pořádku, a tak nebránilo nic startu! Čas plynul a šťastný majitel by se ze svého nového přírůstku, garáže na klíč, na zahradě radoval pravděpodobně dodnes, kdyby se nestala jedna velmi nepříjemná událost. Zákazník měl za novou garáží umístěnou trafostanici, která měla zkrat a začala hořet. Bohužel požár zasáhli přilehlé okolí včetně části garáže, která ohořela.

                                                                                                                                 

Ohořelá stěna montované garáže
Pohled na ohořelou vnitřní stěnu garáže

Montovaná garáž s omítkou
Ohořelá zadní stěna montované garáže

 

A to jsou přesně ty situace, které jsme avizovali v perexu – život někdy zamotá naše osudy úplně jinak než jsme si je vykreslili my. Ale víte co je důležité? Nevzdat se a hledat řešení, protože ve výsledku každá situace má nějaké vyústění, které se dá zvládnout. A nebylo tomu jinak ani v našem případě…

 

Klient kontaktoval náš tým s prosbou o pomoc a návrh nějakého řešení, které bude přijatelné pro obě strany. Dali jsme hlavy a hlavně síly dohromady a pustili jsme se do toho. Společně s našim týmem jsme se postarali o kompletní renovaci garáže a to včetně výměny dvou poničených stěn, kompletního okapového systému a ventilačních mřížek. Výroba nových stěn a komponentů zabrala 4 týdny a samotná oprava už byla v celku “rychlý zásah” – zhruba 6 hodin.

 

Oprava garáže s pultovou střechou
Nová stěna po požáru garáže

Zateplená garáž pro 1 auto
Vyměněná stěna po požáru montované garáže

 

Takže, i když se někdy zdá něco neřešitelné, nemusí to tak být. Hlavní je zachovat chladnou hlavu a po opadnutí prvotních emocí nalézt řešení, které dá věci zase do pořádku.

 

Klienti jsou pro nás na prvním místě a přejeme si, aby se nebáli na nás s důvěrou obrátit, ať už se děje cokoliv.

 

medallion

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku