arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Montáž zahradního domku

Montáž zahradního domečku

Kompletní realizace

Celý průběh od A do Z.

Krátké popisné video realizace nezatepleného zahradního domečku s pergolou a přístřešky vpředu a zboku.

Obvyklý způsob průběhu spolupráce

  1. Napište nebo zavolejte nám vaše představy o zahradním domku – pro co nejsnadnější výběr můžete použít náš poptávkový formulář. Rovnou Vám poradíme jak postupovat u stavebního úřadu, zda je možné realizovat montáž na ohlášku nebo bude potřeba vyřídit stavební povolení pro zahradní domek.
  2. Zdarma a nezávazně vypracujeme cenovou nabídku na zahradní domek dle vašeho zadání, a to maximálně do tří pracovních dnů.
  3. Konzultace v případě potřeby – jsme tu pro Vás denně a tak nás neváhejte kontaktovat.
  4. Uzavření smlouvy o dílo – Uzavření řádné smlouvy o dílo, která bude obsahovat specifikace domku, garance, cenu, termín dodání a realizace.
  5. Úhrada zálohové faktury – Uhradíte zálohovou fakturu, po této úhradě začíná běžet stanovený termín dodání a realizace, která je zpravidla 4-6 týdnů.
  6. Stavební připravenost – Základy pro zahradní domek a místa, určeného k montáži či osazení domku, tedy vybudování patek, základových pásů nebo základové desky (dle vašeho rozhodnutí). Také tuto přípravu pro stavbu zahradního domku vám může zajistit naše firma nebo si ji zajistíte, provedete sami. (Podklady stavební připravenosti zasíláme zdarma na vyžádání.)
  7. Stavba, montáž, osazení domku je prováděna na připravené podloží. Montáž zahradního domku provádíme maximálně do 4 hodin.
  8. Předání do užívání – Všechny domky je možno používat ihned po řádném předvedení a předání předávacího protokolu vyškoleným pracovníkem.
medallion

Potřebujete poradit?

Stále nevíte jaký domeček si vybrat? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku