arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Stavba garáže

Jak to probíhá?

Nejsnadnější cesta k vaší garáži

  1. Napište nebo zavolejte nám vaše představy o garáži – pro co nejsnadnější výběr můžete použít náš cenový konfigurátor.
  2. Zdarma a nezávazně vypracujeme cenovou nabídku na garáž dle vašeho zadání, a to maximálně do tří pracovních dnů.
  3. Konzultace v případě potřeby – můžete kdykoliv zavolat, napsat a vše prokonzultovat s obchodním a technickým zástupcem, který vám bude ihned při poptávce přidělen. Ten s vámi také bude jednat a průběžně vás informovat o stavu vaší zakázky, a to od vašeho projevení zájmu o garáž až po řádné předání garáže do užívání.
  4. Uzavření smlouvy o dílo – Uzavření řádné smlouvy o dílo, která bude obsahovat specifikace garáže, garance, cenu, termín dodání a realizaci garáže.
  5. Úhrada zálohové faktury – Uhradíte zálohovou fakturu, po této úhradě začíná běžet stanovený termín dodání a realizace garáže, která je zpravidla 10-12 týdnů a v hlavní sezóně se může prodloužit na 16-18 týdnů (tuto informaci už budete vědět od prvního dne, kdy u nás stavbu poptáte). Následuje předání veškerých potřebných podkladů pro vyřízení stavebního povolení pro garáže.
  6. Stavební připravenost – Příprava místa určeného k montáži či osazení garáže, tedy vybudování patek, základových pásů nebo základové desky (dle vašeho rozhodnutí). Tuto přípravu pro stavbu si zajišťuje/provádí investor sám. My poskytneme potřebnou součinnost. Detailní požadavky zasíláme emailem nebo můžete najít na našich stránkách – „stavební připravenost„. 
  7. Stavba, montáž, osazení garáže – Stavba, montáž a osazení garáže na připravené podloží. Stavba zděné garáže je zpravidla hotova včetně střechy a vrat, do deseti pracovních dnů. Montáž plechové garáže provádíme maximálně do 24 hodin. 
  8. Předání do užívání – Všechny typy garáží je možno používat ihned po řádném předvedení a předání předávacího protokolu vyškoleným pracovníkem.

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku