arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Postaveno za jediný den.
Bez starostí a bez nepořádku.

Ještě přesně nevím, co chci

konf_tablet_02

Navrhněte si vlastní stavbu z pohodlí vašeho domova

Máte vlastní nápad na garáž, zahradní domek, saunu, přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí? Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy a doplňky.
Otevřít konfigurátor
call_06

Zavolejte nebo nezávazně poptejte

Chcete zjistit více informací o materiálech, pobavit se s námi o svých představách, abychom vám doporučili nejlepší řešení? Moc rádi se s vámi spojíme a poskytneme veškeré informace, abyste mohli udělat dobré rozhodnutí.
Spojte se s námi
mapa_07

Přijeďte si vybrat přímo k nám do výstavního centra

Námi nabízená řešení si můžete přijet prohlédnout do našeho výstavního centra. Není nad to se přesvědčit na vlastní oči. Rádi s vámi na místě probereme vaše dotazy a odpovíme na všechny dotazy.
Jak se k nám dostanete?

Mám už přesnou představu nebo vlastní konfiguraci

Společná konzultace nebo doladění projektu

Společná konzultace nebo doladění projektu

Rádi vám odpovíme na všechny dotazy, poradíme s přípravami, abyste docílili svých představ. Můžeme společně připravit zadání pro přesnou kalkulaci vašeho záměru.
Cenová nabídka s ohledem na vaše finanční a časové potřeby

Cenová nabídka s ohledem na vaše finanční a časové potřeby

Dokážeme pro každého klienta zpracovat různé cenové nabídky a varianty během jednoho dopoledne.
Vizualizace, poslední detaily a odsouhlasení

Vizualizace, poslední detaily a odsouhlasení

Vybrali jsme variantu, která nejlépe vyhovuje? Fajn. Teď vám připravíme podrobnou vizualizaci, abyste věděli o každém detailu a mohli jsme společně odsouhlasit finální řešení. S klidem a bez starostí.

Den "D" pro vaší stavbu

Přijíždíme

Náš tým bude, po předchozí domluvě s vámi, přijíždět ve stanovený den. Proškolení a zkušení montéři budou mít s sebou vše potřebné. Je důležité, aby na místě byla odpovědná osoba, která se seznámí s vedoucím realizace.

Start

Montujeme a sestavujeme

Vedoucí realizace bude koordinovat celý průběh. Jednotlivé díly postupně poskládají v týmu, ve kterém přijeli na místo. Máte možnost sledovat celý průběh nebo se věnovat potřebným věcem.

Akce

Ještě ten den předáváme

Nastal ten moment, kdy za vámi přijde vedoucí týmu, že je hotovo. Projde s vámi celé dílo a předá důležité informace k obsluze a údržbě. Máte možnost se na cokoliv zeptat a zkontrolovat, že je vše podle plánu.

Už to bude

Zvládli jsme to! Už si můžete užívat a zabydlovat se.

Je to skvělé. Není potřeba nic uklízet, není potřeba čekat na další partu až něco dodělají. Vše je hotovo. Už nic nebrání k naplnění plánů. Ještě ten den můžete dílo užívat.

Hotovo

Časté otázky

Na co se nás často ptáte

Přijede v předem dohodnutém termínu, který s vámi vedoucí provozu domluví. Montéři vyjíždějí brzy ráno. S ohledem na vzdálenost přijíždějí mezi 7 až 10 hodinou. Zpravidla přijedou dodávkou nebo valníkem a přívěsným vozíkem. Výška nákladu je do 3,5 m.

Není nutné, aby byl majitel na místě. Je ovšem nezbytné, aby byl přítomen na předání díla. Pokud být nemůže musí k tomu určit oprávněnou osobu. Nejlépe je na to myslet již při podpisu smlouvy, kde je možné odpovědné osoby rovnou zapsat i kdyby to mělo být jen pro jistotu.

95% staveb postavíme v jeden den. Záleží na velikosti a komplikovanosti stavby. Větší zakázky nebo ty, které nejsou hotovy v den příjezdu bývají dokončeny následující den.

Vždy počkejte až vám pošleme finální fakturu. Po montáži musíme zpracovat interně přivezené podklady a následně vám pošleme finální částku s dokladem. Na něm je i potřebný variabilní symbol. Neplaťte nám dříve a prosíme neposílejte nám platby bez variabilního symbolu.

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku