arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
boxy na popelnice 240l baner

Boxy pro popelnice objemu 120l

Nechte popelnice zapadnout do stylu domova
Oživte okolí popelnic elegantním krytem

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a předání v jeden den

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníku nás doporučuje dále

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimální údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variant a různých kombinací

Specifikace

výška pouzdra: 114 cm
šířka pouzdra: 59 cm (2 ks – 118 cm, 3 ks – 177 cm)
hloubka pouzdra: 68 cm
materiál pouzdra: pozinkovaná ocel Z275, práškový lak, tloušťka 1,25 mm

– žárově pozinkované profily a rámy (Z275) z oceli tloušťky 1,25 mm, práškově lakované
– panely a vrchní kryt z ocelového žárově pozinkovaného plechu o tloušťce 0,5 mm, potažený Granite® Ultramat, na který dostáváme záruku 15-20 let
– spojovací prvky, panty a zámky pozinkované (Z275) nebo z nerezové oceli
– pouzdro odpadkového koše má dvířka s magnetem pro zajíždění a vyjíždění s popelnicí a plynové vzpěry pro otevírání horního krytu s výškovým zámkem
– moderní, estetický vzhled, odolná konstrukce, lehký a velmi snadno rozšiřitelný
– rozšiřitelné o jednotlivé moduly
– možné různé konfigurace modelů 120/240
– v případě potřeby lze ukotvit k zemi
– odolný vůči povětrnostním vlivům, trvanlivý a bezúdržbový
– všechny materiály lze znovu použít nebo recyklovat
– pouzdro odpadkového koše bylo navrženo tak, aby jej bylo možné v případě potřeby snadno umýt a vyčistit
– pro spojení krytu pouzdra s víkem odpadkového koše je navíc připevněn pozinkovaný řetěz a karabina
– montážní návod je součástí objednávky. Konstrukce je tak konstruována, že v pár krocích spolu s návodem jste schopni sami sestavit finální produkt
– 2 roky záruka

 

 

Snadné objednání

Můžete konfigurovat vlastní boxy na popelnice

Boxy podle velikosti

Objem 120 l 

Kryt na popelnice 120 litrů je ideální pro rodinné domy, kde je potřeba ukládat menší množství odpadu. Jeho univerzální rozměry umožňují snadné umístění a kombinování více krytů vedle sebe pro větší kapacitu. Sestavení krytu je velmi snadné a díky dodanému montážnímu návodu jej můžete sestavit sami v pár krocích. Tento kryt na popelnici je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a praktické řešení pro ukládání odpadu v domácnosti.

 

 

Jak box funguje

Boxy na popelnice fungují na principu víka, které se otevírá shora a je pomocí řetízku a speciální spojky připevněno ke plastové popelnici. Horní kryt je vybaven aktivním pístem, který zajišťuje bezpečné používání. Díky dvířkům, které se otevírají zepředu, je vyprázdnění koše snadné a rychlé.
 
 
 

Použité materiály 

Kryt na popelnice je vyroben z kvalitních materiálů, jako jsou žárově pozinkované profily a rámy z oceli tloušťky 1,25 mm, které jsou práškově lakované, aby byly odolné vůči povětrnostním vlivům. Panely a horní kryt (klapka) jsou z ocelového žárově pozinkovaného plechu (Z225) o tloušťce 0,5 mm, které jsou potaženy Granite® Ultramat ArcelorMittal pro zvýšení odolnosti a estetického vzhledu. Panty jsou z nerezové oceli a jsou také práškově lakované.

 

 

Hlavní výhody krytů

Naše kryty na popelnice oika® nabízejí celou řadu výhod, které zlepší jak vzhled Vašeho okolí, tak i Váš komfort při manipulaci s odpadem. 

• Vítr nepovalí popelnici:Kryty na popelnice oika® jsou navrženy tak, aby chránily popelnice před větrem a udržely je na místě.

• Schováte nevzhlednou „dobitou“ popelnici:S krytem Oika můžete skrýt svou nevzhlednou a poškozenou popelnici a zachovat tak estetický vzhled vašeho okolí.

• Píst krytu drží popelnici otevřenou

• Ochrana před deštěm, sněhem, větrem: Kryty Oika jsou navrženy tak, aby ochránily obsah popelnice před nepříznivým počasím a zachovali odpad v suchu.

• Usnadnění třídění odpadu:S kryty na popelnice oika® si můžete snadno organizovat tříděný odpad a udržet tak své okolí čisté.

• Chrání před zvířaty:Kryty na popelnice jsou vyrobeny z pevných a kvalitních materiálů, které odolají větším zvířatům a zabrání tak pohybu popelnice.

 

 

 

Kde boxy umístit

Boxy na popelnice jsou praktickým řešením pro třídění odpadu u různých typů nemovitostí, ať už se jedná o soukromé nemovitosti, sídliště, hotely a restaurace, rekreační pozemky nebo veřejný prostor. Avšak, bez ohledu na to, kde jsou umístěny, je klíčové, aby byly snadno dostupné. To nejen usnadní uživatelům vyhození odpadu, ale také rychlé vysypání plné popelnice. Pro soukromé pozemky je nejlepší umístit boxy na popelnice na hranici pozemku. Svým designem působí nenápadně a jsou tak blízko místa, kde odpad sváží komunální společnost. Samozřejmě si je můžeme postavit kdekoli na Vaší zahradě, ale ideálně na zpevněné ploše. To zajišťuje stabilitu popelnice a minimalizuje její pohyb, což může snížit riziko rozlití odpadků.

Časté otázky

Na co se nás často ptáte

Sauna je dodávaná včetně vnitřní elektroinstalace. Na vnější straně je připravena pro napojení rozvodná skříňka s jističem. Připojení je možné 380V s 5×2,5 nebo 220V s 3×10.

Ano. Rádi vás přivítáme v našem předváděcím centru v Ostravě.

U nás platíte zálohu 40%. Zbylou část platíte až po předání díla, kdy jen počkáte až vám pošleme finální fakturu.

Dodací termíny jsou 6-8 týdnů.

Jako podklad mohou sloužit základové patky, základové pásy nebo základová deska. Dále je možné připravit zhutněné podloží a na něj položit betonovou dlažbu. S ohledem na výběr sauny vám připravíme výkres pro správné umístění dotykových bodů (patek, pásů, nebo dlažby).

 

Ano. Saunu můžeme vyrobit i na míru. 

Dopravu až na vaše místo určení je součástí naší nabídky. Na místě vyložení bude zapotřebí například vysokozdvižný vozík, nebo dle potřeby umístění hlouběji na pozemek autojeřáb. Příklad: přistavení autojeřábu s umístěním sauny 25m od hranice pozemku (příjezdové cesty) stálo klienta 7 400 Kč.

Výška sauny je 257 cm a na spádové straně 247 cm.

Navrhněte si vlastní stavbu v našem konfigurátoru

Tvoříme v různých stylech, orientujeme se v moderních technologiích a materiálech a v design trendech jdeme s dobou.

Nakonfigurovat si vlastní stavbu
konfig foto oika

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku