arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Boxy na popelnice

Nechte popelnice zapadnout do stylu domova
Oživte okolí popelnic elegantním krytem

Moderní boxy na popelnice oika® jsou skutečným skvostem, který zahalí váš dům do vlny elegance a praktickosti. Tyto designové kousky nejenže zkrášlí prostředí kolem vašeho domu, ale také nabízejí inovativní řešení pro ukládání a manipulaci s popelnicemi, a zároveň elegantní rozlišení pro třídění odpadu díky magnetickým štítkům, které můžete libovolně umístit na vnější stranu boxu.

Zapomeňte na nudné a nevzhledné popelnice, které ničí vzhled vašeho okolí. Díky oika® kryům na popelnice si můžete vybrat z široké škály moderních designů, které se snadno sladí s architekturou vašeho domu. Ať už preferujete minimalistický styl, industriální vzhled nebo elegantní provedení, oika® vám nabídne právě to, co hledáte.

Kromě estetiky a designu jsou boxy na popelnice také neobyčejně praktické. Jsou vyrobeny z odolného materiálu, který odolává povětrnostním podmínkám a zabraňuje kumulaci nepříjemných zápachů. Navíc jsou vybaveny pístovým otevíráním a zavíráním horního víka, které je pomocí řetízku a spojky připevněno na víko popelnice, což usnadňuje manipulaci, a chrání je před nežádoucími návštěvníky, jako jsou například zvířata. Vyprázdnění odpadního koše je možné díky dvířkům, které se otevírají zepředu. Díky tomu můžeme rychle a snadno vyjet s popelnicí ven a vyprázdnit z něj veškerý obsah.

S oika® boxy na popelnice si už nikdy nebudete muset dělat starosti s tím, jak nevzhledné popelnice skrýt. Tyto moderní boxy nabízejí nejenom praktické a elegantní řešení, ale také přispívají k ochraně životního prostředí. Můžete se tak pyšnit nejen svým vkusem, ale také svým ohleduplným přístupem k přírodě.

Nemusíte se spokojit s obyčejností a vyberte si oika® kryty na popelnice, které vám přinesou estetiku a praktičnost v jednom dokonalém balení. Nechte váš dům zazářit a vydejte se na cestu, která spojuje krásu a funkcionalitu.

Kryty na popelnice řeší potřeby třídění odpadu nejen na městských sídlištích, ale i na soukromých pozemcích, a byly navrženy pro zachování estetiky reprezentativní části pozemku.

Můžete konfigurovat vlastní boxy na popelnice

Boxy podle velikosti

Dokonalé zpracování

Designové boxy na popelnice

Spojení funkční a estetické stránky

Naše kryty na popelnice spojují funkčnost a estetiku do jednoho dokonalého řešení pro ukládání odpadu. Nejenže jsou navrženy tak, aby účinně chránily obsah popelnice před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také se dokonale hodí k různých prostorům a nebudou rušit harmonii Vašeho domova.

Design

Třiďte odpadky s elegancí

Pohodlně a jednoduše třiďte odpadky s moderním boxem na popelnice od značky oika®. Větrací otvory zajistí cirkulaci vzduchu a odstraní tak nepříjemné zápachy v boxu. Box na popelnice je vhodný pro třídění odpadu, jelikož disponuje více oddíly pro různé druhy odpadu.Otevírání krytu na popelnice je snadné a rychlé, což usnadňuje manipulaci s popelnicemi. Díky možnosti třídit odpad pomáháme chránit naše životní prostředí a udržovat naši planetu čistou.

Třídění

Široká škála kombinací

Nabízíme širokou škálu barevných a velikostních kombinací, které vám umožní vytvořit dokonalý design pro váš exteriér. Kryty na popelnice jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno kombinovat a umístit vedle sebe, což zaručuje maximální flexibilitu a kompatibilitu s vašimi potřebami.

Kombinace

Nadčasový design a odolnost

Kryty na popelnice jsou vyrobeny z odolné oceli a pozinkované plechu, který je potažen Granite® Ultramat ArcelorMittal. Kryty jsou lehké, snadno rozšiřitelné a mají moderní a estetický vzhled. Dvířka se otevírají pomocí plynových pružin a mají neodymový magnet pro snadné ovládání. Kryty lze připevnit jak zepředu, tak zezadu a mají univerzální směr otevírání dveří. Kryty jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, trvanlivé a bezúdržbové.

Materiál

Nadčasové řešení pro třídění odpadu v bytových domech

Naše kryty na popelnice jsou ideálním řešením pro třídění odpadu v bytových domech. Díky možnosti přidání magnetických cedulek s názvy jednotlivých druhů odpadu je správné třídění velmi snadné a efektivní. Kromě toho jsou kryty na popelnice vyrobeny z odolné oceli s povrchovou úpravou Granite® Ultramat ArcelorMittal, která zajišťuje jejich trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. S moderním a estetickým vzhledem jsou naše kryty na popelnice vhodné pro jakýkoli bytový dům a pomohou Vám uspořádat prostor kolem popelnice tak, aby bylo třídění odpadu co nejefektivnější a nejpohodlnější.

Cedulky

Potřebujete poradit?

Stále si nevíte rady s výběrem? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku