arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
hero1

Venkovní finské sauny

Dopřejte si dokonalý relax.

Ve vlastním domě – kdykoliv a s kýmkoliv.

Precizně vyráběné venkovní finské sauny oika®, které jsou vyrobeny z prémiových materiálů a jsou konstruovány tak, aby vydržely generace. Máme bohaté zkušenosti se stavbami v exteriéru a naše finské sauny byly pečlivě navrženy a jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a bezúdržbovost, aby bylo možné si užívat relax po mnoho let bez zbytečných výdajů na servis.

Na vnější části sauny jsou použity moderní vysoce kvalitní odolné materiály, které odolávají náročným podmínkám počasí. Konstrukce sauny je robustní a pevná, vyrobená z žárově zinkované oceli, což zaručuje její stálost. V interiéru jsou použity prémiové dřeviny, které dodávají sauně luxusní vzhled a příjemný přírodní dojem.

Pokud hledáte venkovní saunu nebo finskou saunu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám nabídnout ty nejlepší možnosti na trhu.

Můžete konfigurovat vlastní venkovní saunu

Venkovní sauny s doplňky

Dokonalé zpracování

Venkovní finské sauny

V prostředí kde je vám dobře

Užijte si sauna zážitek v čase, který vám vyhovuje, v prostředí, které milujete, a ve společnosti, kde se cítíte dobře. Zdravý životní styl je pro celou rodinu důležitý a s naší saunou můžete mít komfort, který poskytuje jen váš hřejivý domov. Dopřejte si luxus a odpočinek, který si zasloužíte.

Na klíč

Design, který doplní celek

Udělejte si radost s naší moderní venkovní saunou, která je vyrobena z vysoce odolných materiálů pro dlouhou životnost a neměnný vzhled. Díky tomu propůjčuje vaší domácí oáze wellness trendy vzhled, který skvěle doplní moderní rodinné domy a čisté linie nebudou rušivým elementem v perfektně střiženém exteriéru. S touto venkovní saunou si užijete nejen pohodové relaxace, ale také moderní designový prvek pro váš domov.

Životnost

S doplňky pro relax bez kompromisu

Užijte si pocit luxusu s naší venkovní saunou, která nabízí nejen interiérové LED podsvícení, ale také venkovní perglu ideální pro umístění výřivky. Díky této kombinaci získáte unikátní wellness koutek, který vám poskytne únik od každodenního shonu. S touto venkovní saunou bude váš domov nejen oázou pohody, ale také místem kde si můžete vychutnat nevšední zážitky.

Wellness

Z materiálů, které zahřejí

Užijte si nezapomenutelný relaxační zážitek s naší precizně vyrobenou finskou saunou, která je vyrobena z přírodních materiálů a nabízí vám hřejivý pocit a tradiční vzhled. Vybírat můžete z 13 odstínů tonovaného obkladového dřeva, takže sauna se snadno propojí s okolním prostředím. S tímto dokonalým místem pro relaxaci budete chtít strávit každou chvíli.

Dřevo

medallion

Potřebujete poradit?

Stále si nevíte rady s výběrem? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme

Pojďte do toho s námi

Sauna s více terasou a pergolou

Chci si navrhnout vlastní stavbu a získat cenovou nabídku

Chci navštívit váš showroom a vidět realizace naživo

person

Potřebuji poradit nebo hledám odpověď na svoji otázku